Úvod Novinky Českobudějovická burza přinesla podporu ve výši 108.928,- Kč
20. 6. 2018

Českobudějovická burza přinesla podporu ve výši 108.928,- Kč

Zasedací místnost Jihočeské hospodářské komory přivítala pondělní Burzu filantropie. Nabídla profesionálně vybavené prostředí, ve kterém mohli zástupci postoupivších NNO prezentovat svoje projekty. Rodinná atmosféra burzy přinesla mnoho zajímavých diskusí, donátoři se o projekty aktivně zajímali.

Konečným číslem, vyjadřující přislíbenou podporu je 108.928,- Kč. Pomyslné vítěze burzy máme dva, a to projekty s názvem "Pořádná firma" (Aditus) a "A co děti s autismem (PAS). Nemají si kde hrát" (Auticentrum). Firma dostala příspěvek na pracovní oblečení a příslib zakázky. Auticentrum se může pustit do stavby speciálního hřiště, díky burze má již dostatečné finanční prostředky na zakoupení zbývajících herních prvků.

Velký dík patří donátorům, konkrétně firmám Medesa (zástupce p. Maťha), BCF (zástupce pan Kubíček), Čevak (zástupce p. Karamářová), Inpress (zástupce pan Nadberežný), TKP geo (zástupce pan Šinkner)

Nesmíme zapomenou poděkovat paní ředitelce oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory Lence Vohradníkové za zprostředkování prostor pro konání burzy a zajištění bezvadného servisu.

Všem úspěšným projektům gratulujeme.


Burzu filantropie pořádá

KONEP

Donátoři Burzy filantropie