Úvod Novinky Přihlašování projektů prodlouženo do konce července!
28. 6. 2019

Přihlašování projektů prodlouženo do konce července!

V neděli, 30.6.2019, vyprší původně stanovená doba na přihlašování projektů do letošní Burzy filantropie v Jihočeském kraji.

NEMUSÍTE ALE VĚŠET HLAVU, MÁME PRO VÁS RADOSTNOU ZPRÁVU – ROZHODLI JSME SE, ŽE BUDETE MOCI PŘIHLAŠOVAT PROJEKTY JEŠTĚ CELÝ ČERVENEC (ale pak ani o den déle J). Konec příjmu žádostí je nově stanoven na 31.7.2019, na 24:00 hod.

Harmonogram bude v nejbližších dnech upraven, sledujte webové stránky burzy – http://www.burzafilantropie.cz/jihoceskykraj/, termín Burzy filantropie zůstává stejný, tedy 14.11.2019.

Dovolujeme si upozornit na nutnost absolvovat povinnou konzultaci před podáním Vašeho projektu do burzy. Na konzultaci se můžete přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře http://www.burzafilantropie.cz/jihoceskykraj/burza-filantropie-2019/pripravne-seminare-2019/. Doporučujeme společně s přihláškou zaslat na email kaisersot@dialogcb a kovarnova@dialogcb záměr projektu. Konzultaci pak můžeme provést osobně, po telefonu či po emailu (můžete specifikovat do přihlášky na konzultaci, co by Vám více vyhovovalo).


Burzu filantropie pořádá

KONEP

Donátoři Burzy filantropie