Úvod Minulé ročníky Projekty BF České Budějovice 2018 Pořádná firma

Pořádná firma

Organizace: Aditus Pro, z.ú.

Projekt podporuje činnost chráněného pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA a pracovní začlenění 6 dospělých pracovníků s mentálním a kombinovaným postižením (bývalých klientů centra ARPIDA). Pracoviště dokáže zajistit velkou část provozních nákladů prostřednictvím své práce a služeb pro běžné zákazníky. Nezbývá však dost finančních prostředků například na pravidelnou obnovu pracovního oblečení pracovníků, které by také reprezentovalo pracoviště jako „pořádnou firmu“ v očích zákazníků a společnosti.

Podpořit činnost chráněného pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA. Zajistit pro 6 pracovníků se zdravotním postižením sadu vhodného a obvyklého pracovního oblečení (letní obuv, zimní obuv, montérkové kalhoty, montérková blůza, pracovní triko 2x, pracovní rukavice 2x, zimní pracovní bunda, podzimní pracovní bunda). Podpořit obraz chráněného pracoviště jako plnohodnotného dodavatele služeb zákazníkům.

Handicapovaní

Nákup pracovního oblečení. Označení pracovního oblečení logem organizace a dárce. Pravidelné využívání pracovního oblečení zaměstnanci chráněného pracoviště.

Materiálové náklady
letní obuv 6 párů: 4.800,-Kč
zimní obuv 6 párů: 7.200,-Kč
montérkové kalhoty a montérková blůza 6 ks: 6.000,-Kč
pracovní triko 12 ks: 1.800,-Kč
pracovní rukavice 12 ks: 1.200,-Kč
zimní pracovní bunda 6 ks: 6.000,-Kč
podzimní pracovní bunda 6 ks: 3.000,-Kč
Požadovaná finanční podpora projektu od donátorů Burzy filantropie: 30.000,-Kč.

Hlasujte pro projekt

Pořádná firma

12. místo
1,7 %

Burzu filantropie pořádá

KONEP

Donátoři Burzy filantropie