Úvod O Burze Donátoři

INPRESS, a.s. - českobudějovická rodinná tiskárna

tiskárna Inpress tiskárna Inpress

Firma Tiskárna Inpress, a.s. funguje od roku 1990, kdy otec pana Vladislava, Ing. Ivan Nadberežný společně se dvěma zaměstnanci a jedním tiskařským strojem vstoupil na trh. Od té doby se provoz tiskárny podařil rozšířit, tiskárna má vlastní výrobní halu, moderní technologie a zastoupení v Praze. Je skutečnou rodinnou firmou – jejími majiteli je otec a syn Nadberežní a jak jsme mohli poznat, rodinná atmosféra vládne i mezi zaměstnanci. Pan Vladislav Nadberežný se již druhým rokem aktivně podílí na burze, a to nejen jako donátor a ale i jako patrner.

Firma se účastnila všech dosavadních kol Burzy filantropie v Jihočeském kraji.

BCF, s.r.o. - Holistic management

BCF BCF

Firma BCF s.r.o. vytvořila unikátní program na podporu garantovaného zlepšení výkonu firem, týmů a jednotlivců. Program se nazývá Holistic management, jehož klíčové oblasti znázorňuje  logo firmy. Proto jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s jednatelem a zakladatelem firmy, panem Leošem Kubíčkem. Při realizaci burzy máme možnost využít jeho zkušenosti, vycházet z jím poskytnuté zpětné vazby. Firma nezůstala jen u donátroství, ale významně podpořila NNO v jejich prezentačních dovednostech.

Firma se účastnila všech dosavadních kol Burzy filantropie v Jihočeském kraji.

Medesa, s.r.o.

medesa medesa

MEDESA s.r.o. je česká společnost obchodu a služeb, založená v roce 1995, s hlavním sídlem v Poličce. Ve své činnosti se zaměřuje na vybavení laboratoří kvalitní, spolehlivou a co nejmodernější technikou. Její obchodní zástupce pro Jižní Čechy, Ing. Martin Maťha, je vždy poslem dobrých zpráv a aktivně uzavírá spolupráci s vybranými projekty.

Firma se účastnila všech dosavadních kol Burzy filantropie v Jihočeském kraji. Dále se účastní burz v Pardubickém kraji.

TKP geo, s.r.o.

tkp-geo tkp-geo

Firma TKP geo je se svými 80 zaměstnanci je jednou z největších firem svého druhu v České republice. TKP geo s.r.o. (jinak též Tradice Kvalita Profesionalita v geo -prostoru) navazuje na více než dvacetileté poskytování komplexních služeb v oblasti geodézie, fotogrammetrie a geoinformatiky. Pan Robert Šinkner, zástupce firmy, je ztělesněný filantrop. Jeho činnost zasahuje do všech možných oblastí společenské odpovědnosti. Je dokonce členem správní rady zapsaného ústavu Aditus Pro, který se na letošní burze ucházel o podporu.

Firma se účastnila všech dosavadních kol Burzy filantropie v Jihočeském kraji.

Čevak, a.s.

čevak čevak

Čevak je vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel Jihočeského kraje a části krajů Plzeňského a Vysočina.

Firma se účastní Burzy filantropie v Jihočeském kraji od roku 2018

Industrial Advisors, s.r.o.

I4 I4

Industrial advisors je společností, která poskytuje široké portfolio služeb, založených na dlouhodobé zkušenosti pro firemní zákazníky; od velkých korporací přes střední a malé společnosti až po individuální podnikatele. Jejich poskytované služby musí mít pro zákazníky a partnery vždy jasně definovanou přidanou hodnotu. Cílem je vybudovat českou poradenskou firmu, která zná dobře trh, zákazníky i jejich problémy a pomoci s jejich řešením za české ceny.

Ing. Vratislav Kulhánek Dr. hc., zástupce firmy, je od počátku burzy jejím patronem. Firma se účastnila všech kol Burzy filantropie v Jihočeském kraji.

Zátkovy těstoviny

zátkovy těstoviny zátkovy těstoviny

Zátkovy těstoviny (Europasta SE), je tradičním výrobcem těstovin z Jižních Čech. Firma byla založena již v roce 1884. Produkty firmy jsou masově rozšířené, firma expandovala i do zahraničí. Kdo by neznal Zátkovy těstoviny, Zátkovu mouku, těstoviny Adriana apod.

Firma se Burzy filantropie v Jihočeském kraji účastnila v roce 2017

Hakr beta, s.r.o.

hakr-beta hakr-beta

Truhlářství HAKR BETA bylo založeno roku 1991 tehdejšími zaměstnanci truhlárny Jihočeského divadla České Budějovice. Vedle stavby a tvorby divadelních kulis a rekvizit se od konce sedmdesátých let se věnuje výrobě kuchyňských linek, interiérového a zahradního nábytku, sedacích souprav, oken, dveří, pergol, a dalších výrobků z masivu, lamina i dýhovaného materiálu, včetně renovací historického nábytku.

Frima se účastnila Burzy filantropie v Jihočeském kraji v roce 2017

Music bar Velbloud

velbloud velbloud
  • Legendární českobudějovický bar-klub s jedinečnou atmosférou. Na jeho prknech se vystřídali performeři nemálo žánrů, a to nejen hudebních. Jezdí k nám rozliční umělci již 20 let. Měli jsme u nás eskamotéry jak z konce našeho štrýtu, tak z dalekých zemí naší planety. Mnohdy i z jiných planet. Kulturní zaměření klubu je široké. Dá se dokonce říci, že díky svému širokému zaměření Music Bar Velbloud vůbec nijak zaměřen není.
  • Frima se účastnila Burzy filantropie v Jihočeském kraji v roce 2017

Burzu filantropie pořádá

KONEP

Donátoři Burzy filantropie