Úvod Novinky Přihlašte projekt do Burzy filantropie v okrese Ústí nad Orlicí a Svitavy
11. 3. 2019

Přihlašte projekt do Burzy filantropie v okrese Ústí nad Orlicí a Svitavy

Od dnešního dne máte možnost přihlásit projekt do Burzy filantropie pro okres Ústí nad Orlicí a Svitavy. Přihlašování trvá do 30. dubna 2019 do 23:59 hod.

Oprávnění žadatelé do podzimního kola BF: nestátní neziskové organizace působící v okrese Svitavy a Ústí nad Orlicí, které přihlásí projekt realizovaný tatkéž v těchto okresech.

Než začnete s vyplňováním formuláře na webu Burzy filantropie (http://www.burzafilantropie.cz/pardubickykraj/burza-2019/prihlasovaci-formular/), prostudujte si prosím pravidla Burzy filantropie, které naleznete v sekci O BURZE http://www.burzafilantropie.cz/pardubickykraj/o-burze/pravidla/

Pro přihlášení projektu do Burzy filantropie 2019 vyplňte prosím elektronický formulář a to nejpozději do 30. dubna 2019 do 23:59 hodin pro Burzu filantropie Ústí nad Orlicí a Svitavy(Litomyšl). Po kliknutí na tlačítko "ODESLAT" bude automaticky viditelný pracovníkům Koalice nevládek Pardubicka, kteří Vám poté e-mailem potvrdí jeho přijetí. Před odesláním si prosím formulář pečlivě zkontrolujte. Žádné údaje nebude možné později opravovat.


Bilance burzy

9 146 640 Kč celková hodnota darů

274 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie