Úvod Novinky PŘIHLAŠTE PROJEKT DO BURZY FILANTROPIE
18. 1. 2019

PŘIHLAŠTE PROJEKT DO BURZY FILANTROPIE

Burza filantropie hlásí nové termíny. Přihlašte projekty do Burzy filantropie a splňte si sen v realizaci zajímavého a ojedinělého projektu na území Pardubického kraje. Pro zájemce je připravený seminář, který zvýší Vaše šance při psaní projektů a jejich postupu u donátorů.

Už 9 let máte možnost přihlašovat své jedinečné a zajímavé projekty do Burzy filantropie. Burza se bude i v letošním roce 2019 konat ve všech 4 okresech Pardubického kraje. Proto si zapište do diářů následující data. Pro Pardubice letos vyhrál termín 5. června, do Chrudimi (Hlinska) Burza zavítá 19. června, 9. října rozzáříme okres Svitavy (Litomyšl) a 23. října budeme nadělovat v Ústí nad Orlicí.

Neziskové organizace mohou od 8. ledna přihlašovat své projekty prostřednictvím elektronického formuláře. Oprávnění přihlašovat projekt jsou nestátní neziskové organizace, které v daném okrese působí, anebo v něm budou daný projekt realizovat. Uzávěrka pro přihlášení projektů je 28. února 2019 do 23:59 hodin pro okres Pardubice a Chrudim.

Pro zájemce se bude konat seminář Jak napsat projekt, který plánujeme na 12. února 2019. Neziskové organizace se již nyní mohou přihlašovat na tento seminář na adrese konirova@konep.cz. Podle názvu semináře bude pro zájemce připravený program, který je připraví na správné napsání projektu v takové formě, aby byl zajímavý pro donátory. Díky tomu si zástupci NNO zvýší pravděpodobnost postupu do finále. V případě potřeby neziskovky k sepsání kvalitního projektu se lze také domluvit na odborné konzultaci.


Bilance burzy

9 146 640 Kč celková hodnota darů

274 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie