Úvod Příběhy donátorů KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
4. 5. 2015

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

2016

KONZUM je tradičním donátorem Burzy filantropie v Ústí nad Orlicí již od jejího prvního konání v roce 2012. Podpora neziskovým je od KONZUMu opravdu výjimečná, nekončí totiž pouze u projektů, které se na prezentují na finále samotné burzy. Menší částkou totiž odměnil i všechny neziskové organizace, které byly přihlášeny na orlickoústeckou Burzu filantropie v letech 2013 a 2014.

Svoje filantropické aktivity dále rozvíjí také prostřednictvím svého grantového programu "Společně za úsměv", jehož prostřednictvím podpořil od roku 2001 více než 100 neziskových veřejně prospěšných organizací z východních Čech, působících v oblasti sociální integrace a v poskytování sociálních a humanitárních služeb.  

 

„Burza filantropie je dle našeho názoru jeden z nejlepších sociálních projektů, který v poslední době vznikl. Jasně a velice transparentně získává a rozděluje prostředky mezi potřebné neziskové organizace v regionu. S většinou organizací pak v rámci našeho regionu přicházíme do styku a jsme schopni i osobně zhodnotit přínos daného projektu. Jsme rádi, že se Burzy filantropie jako sdružení Jsme tu doma můžeme účastnit. Chvíle strávené při dané akci jsou velice emotivní a nutí každého z nás k zamyšlení.“ 

Romana Blaselová, KONZUM

 


Bilance burzy

10 816 640 Kč celková hodnota darů

319 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie