Úvod Novinky Mělník - Pilotní burza je za námi
10. července 2017

Mělník - Pilotní burza je za námi

Ve čtvrtek 29. 6. se představily 3 organizace se svými projekty na pilotní Burze filantropie v Mělníce. Za přítomnosti místostarosty Milana Schweigstilla a zástupce z podnikatelské sféry si zástupci neziskových organizací mohli vyzkoušet své prezentace a čelit zvídavým dotazům ze strany donátorů.

Ve velké zasedací místnosti městského úřadu se ještě před prázdninami sešli zástupci neziskových organizací, podnikatelů i veřejné správy. Za podpory města Mělník se konala pilotní Burza filantropie. Do pilotu se přihlásilo devět organizací s deseti projekty. Naživo se prezentovali nakonec tři, které vybrali sami donátoři.

  • Oblastní spolek Českého červeného kříže Mělník – Rehabilitační a kompenzační pomůcky pro pacienty v „Domácí péči“
  • Centrum D8 – Vybavení zahrady AZ centra
  • Stacík Slunečnice Mělník – Udržitelnost provozu denního stacionáře

Všem zástupcům organizací děkujeme za jejich prezentace. Věříme, že na podzim se všichni sejdeme na ostré Burze filantropie.

Na co se můžete těšit na podzim?

Od 14. 7. do 14. 9. můžete podávat projekty do ostré Burzy filantropie pro okres Mělník. Všechny projekty, které byly přihlášeny do pilotního běhu, můžete přihlásit i do ostré burzy. Pokud plánujete drobné úpravy, je možné se na nás kdykoli během prázdnin obrátit. Budeme Vám k dispozici.

Na podzim pro vás připravujeme další semináře:

  • Jak prezentovat? - zde bychom se s Vámi chtěli podělit o zkušenosti z burz v Benešově a Pardubickém kraji. Co se organizacím osvědčuje a na co si při prezentacích dát pozor.
  • Fundraising – odborné téma fundraisingu ve firmách vám představí odborník na firemní fundraising. Přijďte načerpat inspiraci pro vaše aktivity, ať můžete firmy oslovovat sami.
  • Péče o dárce – jak udržet dobré vztahy s donátory z firem a prohloubit tak začínající spolupráci? To bude hlavním tématem semináře, který připravujeme na listopad.

Samozřejmě nejdůležitější akce podzimu bude Burza filantropie!

Těšíme se na Vás!


Bilance burzy

548 700 Kč celková hodnota darů

11 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

 

 

Partneři Burzy filantropie