Úvod Burza filantropie okres Mělník 2017 Vybavení zahrady centra na pobočce v Kralupech n/V

Vybavení zahrady centra na pobočce v Kralupech n/V

Zajistíme vybavení zahrady centra. Konkrétně zajistíme nákup a instalaci venkovního altánu, nákup dřevěných lavic a stolů + pokládka zámkové dlažby. Uvedené venkovní vybavení potřebujeme zejména v průběhu konání letních příměstských táborů, kdy se drtivá většina aktivit realizuje venku. Potřebujeme, aby byly k dispozici také zastřešené "prostory). Na uvedené zahradě probíhají také jednorázové akce pro rodiče s dětmi (Netradiční mikulášská besídka, Vítání jara, apod.)

Centrum D8 o.p.s. (pobočka Kralupy n/V)

Podporujeme osobní rozvoj všech generací, pomáháme ohroženým rodinám, dětem a mládeži. Organizace působí v Roudnici n/L a v Kralupech nad/V. V Kralupech n/V zajišťujeme chod AZ školky (v roce 2016 48 dětí), nabízíme volnočasové a vzdělávací programy pro dospělé i děti (v roce 2016 evidováno cca 200 osob), organizujeme příměstské tábory (v roce 130 dětí), a doprovázíme pěstounské rodiny (16 rodin). V Roudnici n/L zajišťujeme zejména sociálně zaměřené aktivity a služby.

Cíl projektu

Cílem projektu je vybavit zahradu centra, konkrétně zakoupit a instalovat venkovní altán a zakoupit venkovní stoly a lavice. Díky novému vybavení se budou moci všechny aktivity příměstských táborů konat venku (i v deštivém počasí). Jednorázové akce budou moci být zajímavější, rodiče s dětmi budou mít možnost během akce posedět. Altán může být také využíván jako přístřešek pro kočárky, apod. Příměstských táborů se každoročně účastní okolo 130 dětí - 7 turnusů, jednorázových akcí cca 200 osob.

Jaký je přínos projektu pro vaši organizaci

Projekt přispěje k tomu, že veškeré aktivity příměstských táborů budou moci probíhat venku, čímž je ozvláštníme. Díky projektu můžeme zkvalitnit průběh jednorázových akcí - zúčastnění budou mít k dispozici posezení, určité akce se budou moci konat i za mírně deštivého počasí.

Cílové skupiny

  • děti do 15 let
  • mladí do 25 let
  • ženy s dětmi do 15 let

Jaké jsou přínosy projektu pro cílovou skupinu?

Příměstské tábory budou moci probíhat v celém rozsahu venku. Na zahradě bude pro děti k dispozici posezení, které mohou využít jak v průběhu jednorázových akcí, tak v průběhu letních měsíců. Příměstských táborů se každoročně účastní okolo 130 dětí/7 turnusů, školku navštěvovalo v roce 2016 48 dětí, jednorázových akcí se účastní cca 200 osob/rok.

Klíčové aktivity

Nákup dřevěného zahradního sezení/set - 3 ks

Nákup a instalace altánu/přístřešek

Nákup a pokládka dlažby (získání dlažby darem)

Harmonogram

duben 2018 - zakoupení dřevěného zahradního sezení/set 3 ks

duben, květen 2018 - zakoupení altánu/přístřešku (4,45m x 6,95m a jeho instalace

duben, květen 2018 - získání/zakoupení dlažby + pokládka

Harmonogram aktivit projektu je závislý na počasí s ohledem na skutečnost, že se jedná o venkovní práce.

Rozpočet

Zahradní dřevěné sezení - set (smrk)- stůl a dvě lavice. Materiál: kvalitní tlakově impregnované smrkové dřevo, tloušťka 4,5 cm, připravené na vrchní nátěr

Zpracování: lať, rozměry: stůl - 180x70cm, výška 75 cm, lavice délka 180 cm - 3ks á 3500 Kč, celkem 10 500,-Kč

Maxi altán pergola přístřešek (velikost 4,45m x 6,95m), sloupy 3,9m x 6,4m, materiál tlakově impregnované jehličnaté dřevo, průchozí výška 205 cm. Cena 39 000,- Kč včetně instalace a dopravy

Venkovní dlažba pod altán 48m2 - 200m2 - 9 600,- Kč, pokládka dlažby 70,- Kč/m2 - 3 360,- Kč

Celkové náklady projektu: 62 460,- Kč

Hlasujte pro projekt Vybavení zahrady...

Vybavení zahrady centra na pobočce v Kralupech n/V

9. místo
0,0 %

Bilance burzy

548 700 Kč celková hodnota darů

11 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

 

 

Partneři Burzy filantropie