Úvod Minulé ročníky okres Mělník 2017 pilot Vybavení zahrady AZ centra

Vybavení zahrady AZ centra

V rámci projektu zajistíme vybavení zahrady AZ centra - nákup a instalaci venkovního altánu a zakoupíme dřevěné lavice a stoly + položíme zámkovou dlažbu. Uvedené venkovní vybavení potřebujeme zejména v průběhu konání letních příměstských táborů, kdy se drtivá většina aktivit realizuje venku. Potřebujeme, aby byly k dispozici také zastřešené "prostory". Na uvedené zahradě probíhají také jednorázové akce pro rodiče s dětmi (Netradiční Mikulášská besídka, Vítání jara, Lampionový průvod, apod.)

Centrum D8 o.p.s.

Podporujeme osobní rozvoj všech generací, pomáháme ohroženým rodinám, dětem a mládeži. Organizace zastřešuje: AZ centrum (Kralupy n/V), Centrum Matýsek (Roudnice n/L), Mondea centrum (Roudnice n/L). V Kralupech n/V zajišťujeme chod AZ školky, nabízíme volnočasové a vzdělávací programy pro dospělé i děti, organizujeme příměstské tábory a doprovázíme pěstounské rodiny. V Roudnici n/L zajišťujeme zejména sociálně zaměřené projekty.

Cíl projektu   

Cílem projektu je vybavit zahradu AZ centra, konkrétně zakoupit a instalovat venkovní altán a zakoupit dřevěné stoly a lavice. Díky novému vybavení se budou moci všechny aktivity příměstských táborů konat venku (i v deštivém počasí). Jednorázové akce budou moci být zajímavější, rodiče s dětmi budou mít možnost během akce posedět. Altán může být využíván jako přístřešek pro kočárky, apod. Příměstských táborů se každoročně účastní okolo 130 dětí, jednorázových akcí cca 200 osob/rok.

Jaký je přínos projektu pro vaši organizaci.        

Projekt přispěje k tomu, že veškeré aktivity příměstských táborů budou moci probíhat venku, čímž je ozvláštníme. Díky projektu můžeme zkvalitnit průběh jednorázových akcí - zúčastnění budou mít k dispozici posezení, určité akce se budou moci konat také za deštivého počasí.

Cílová skupina projektu     

  • děti do 15 let
  • mladí do 25 let
  • ženy s dětmi do 15 let

Jaké jsou přínosy projektu pro cílovou skupinu?

Příměstské tábory budou moci probíhat v celém rozsahu venku. Na zahradě bude k dispozici pro děti i rodiče posezení, které mohou využít jak v průběhu jednorázových akcí, tak v průběhu letních měsíců. Příměstských táborů se každoročně účastní okolo 130 dětí/7 turnusů, školku navštěvovalo v roce 2016 48 dětí, jednorázových akcí se účastní cca 200 osob/rok.

Klíčové aktivity projektu    

Nákup dřevěného zahradního sezení/set - 3 ks

Nákup a instalace altánu/přístřešek

Nákup a pokládka dlažby (získání dlažby darem)

Harmonogram realizace projektu

  • červenec 2017 - zakoupení dřevěného zahradního sezení/set - 3 ks
  • červenec 2017 - zakoupení a instalace altánu/přístřešku ( 4,45 m x 6,95 m)
  • červenec 2017 - zakoupení a pokládka dlažby

Začátek a konec projektu, kdy plánujete aktivity realizovat, případně v jaké posloupnosti atd.

Rozpočet projektu   

Dřevěné zahradní sezení - set (smrk)

dřevěný zahradní nábytek, set - stůl a dvě lavice. Materiál: kvalitní tlakově impregnované smrkové dřevo, tloušťka 4,5 cm, připravené pro vrchní nátěr.

Zpracování: lať, Rozměry: stůl - 180 x 70 cm,výška 75 cm, lavice - délka 180 cm, lavice - délka . 3 ks á 3 500,- = 10 500, Kč

Maxi altán pergola přístřešek (velikost 4,45 m x 6,95 m), sloupy 3,9 x 6,4 m, materiál tlakově impregnované jehličnaté dřevo, průchozí výška 205 cm. Cena 39 000,- Kč včetně instalace a dopravy

Venkovní dlažba pod altán 48 m2 200,-/m2 = 9 600,-

Pokládka dlažby, 70,- Kč/m2 = 3 360,-

Celkový rozpočet projektu: 62 460,- Kč

 

 

Bilance burzy

548 700 Kč celková hodnota darů

11 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

 

 

Partneři Burzy filantropie