Úvod O Burze Partneři

město Benešov

Město Benešov je partnerem Burzy filantropie jakožto zástupce veřejného sektoru.

Benešov je prvním městem ve Středočeském kraji, do kterého bylo pořádání Burzy filantropie přeneseno z Pardubického kraje. Dlouhodobě spolupracuje s neziskovými organizacemi i podnikatelskými subjekty. Za tuto mimořádnou aktivitu získalo opakovaně ocenění MĚSTO PRO BYZNYS.

Mělník

Druhým okresem, kam buzra zavítala, je Mělník. V roce 2017 připravujeme ve starobylém věnném městě Mělník první ročník Burzy filantropie pro již druhý okres Středočeského kraje.

Mělník je v centru zemědělského kraje s tradicí pěstování vinné révy. Obkloben je krásnou přírodou se známým soutokem Labe a Vltavy a bohatým kulturním životem.

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry, Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách, Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost, osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.

Účast: Benešov

Nadační fond J & T

Nadační fond poskytuje příspěvky jak fyzickým, tak právnickým osobám - neziskovým organizacím, pokud jejich projekty souvisí s posláním a cíli nadačního fondu. Pomoc nadačního fondu směřuje především k ohroženým dětem za účelem prohloubení všestranné péče o ně a sociálně slabým rodinám, lidem nemocným a s handicapem. Jednou z priorit nadačního fondu je rozvoj náhradní rodinné péče. 

Účast: Benešov

Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.

Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.je regionální společností poskytující komplexní vodohospodářské služby. Zajišťuje především výstavbu a provoz vodovodních a kanalizačních sítí včetně vodohospodářských staveb. Dále nabízí služby v oblasti stavebních prací, trasování sítí, kamerových zkoušek kanalizace, rozborů pitných a odpadních vod, dovozu pitné vody, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Jelikož společnost dlouhodobě působí ve Středních Čechách, snaží se, kromě neustálého zvyšování kvality a rozsahu nabízených služeb, podporovat společensky přínosné projekty v regionu.

Účast: Benešov

Benea - Benešovská pekárna a cukrárna

Pekárna a cukrárna funguje již od 70. let minulého století, kdy byl postaven pekárensko – cukrárenský závod v Benešově jako součást Středočeských pekáren. Samotná firma Benea, s.r.o. vznikla v roce 1994.

Sortiment výroby se skládá z pekárenských výrobků – několik druhů chleba, pečiva, vek, vánoček, koláčů, buchet a cukrárenských výrobků – dortů, zákusků a dezertů.

Aktuálně je v provozu devatenáct firemních prodejen.

Účast: Benešov

Aralia group s.r.o.

Od roku 2000 realizují zahrady od architektonického návrhu přes terénní úpravy, až po realizaci. Zajistí závlahové systémy, osvětlení i zahradní jezírka. Hledáte-li tedy někoho na návrh zahrady, její realizaci a následnou údržbu, neváhejte se na Aralia group obrátit.

Působí v Praze a Středočeském kraji.

Účast: Mělník

Narex s.r.o.

Historie značky sahá 70 let zpět do České Lípy. Za tu dobu se postupně rozšiřovala nabídka elektronářadí. Značka nejenže vyvíjí vlastní všechny klíčové komponenty strojů, ale také je u sebe testuje a vyrábí. Firma se orientuje i na zákazníky, kteří opracovávají kov, věnují se montážním pracím či pracují se dřevem a dalšími stavebními materiály.

V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí.

Účast: Benešov

INTER META Ostrava s.r.o.

Inter Meta zabývající se výrobou a distribucí zdravotnických prostředků a pomůcek se v roce 2015 stala součástí skupiny MEDESA.

 

MEDESA s.r.o. je česká společnost obchodu a služeb, založená v roce 1995, s hlavním sídlem v Poličce. Ve své činnosti se zaměřuje na vybavení laboratoří kvalitní, spolehlivou a co nejmodernější technikou.

Účast: Benešov

VAMED MEDITERRA a.s.

Společnost VAMED MEDITERRA a.s. provozuje v České republice 9 zdravotnických zařízení, kterými jsou Nemocnice Mělník, Nemocnice Neratovice, Nemocnice Sedlčany, Nemocnice sv. Zdislavy v Mostištích, Nemocnice Tanvald a Rehabilitační klinika Malvazinky, Zámeček Malvazinky, Poliklinika Palackého a Centrum léčby pohybového aparátu v Praze. Jsme součástí rakouské skupiny VAMED, která provozuje zdravotnická, rehabilitační a lázeňská zařízení, napříč 79 zeměmi světa.

Pomoc, spolupráce a podpora jsou ve zdravotnictví zásadní. A právě proto jsou nám akce jako burza filantropie, či podobné aktivity velmi blízké. 

Bilance burzy

548 700 Kč celková hodnota darů

11 podpořených projektů

Burzu filantropie pořádá

KONEP

 

 

Partneři Burzy filantropie