Úvod Příběhy neziskovek Tyflocentrum - "Tyflocyklistika"
8. 1. 2015

Tyflocentrum - "Tyflocyklistika"

2013

V roce 2013 se Burzy filantropie zúčastnilo i pardubické Tyflocentrum se svým unikátním projektem Tyflocyklistika. Díky podpoře donátorů mohlo Tyflocentrum zakoupit speciální dvojkolo. Aktivními cyklisty tak nyní mohou být i nevidomí!

 

„Pro naši organizaci byla účast na burze novinkou, avšak jsme z ní nadšení. A tím myslím celou organizaci Burzy filantropie včetně přípravného školení, komunikace s námi, samotnému dnu v Pardubicích i to, že se Burza filantropie uskutečňuje i v jiných městech kraje. Uskutečnění této akce je vhodným prostředkem k osvětě a prezentaci neziskového sektoru směrem k odborné i laické veřejnosti. Za to patří všem organizátorům Burzy filantropie velký dík."

"Naše organizace měla to štěstí, že byla v rámci Burzy filantropie podpořena finančně, kdy budeme moci koupit pro lidi se zrakovým postižením dvojkolo. Avšak moje poděkování není právě jen za příspěvek, ale za celou tuto akci.

Co nám Burza filantropie přinesla? Největšími přínosy naší účasti na Burze filantropie je to, že jsme se naučili něco nového, a mohli jsme  prostřednictvím prezentace šířit myšlenku života lidí se zrakovým postižením.“

Dana Stoklasová, ředitelka Tyflocentra Pardubice


Burzu filantropie pořádá

KONEP

 

Donátoři Burzy filantropie