Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Novým vozem za dětmi s handicapem

10. místo ( 3 %)

Cílem projektu je zakoupení nového služebního vozu nižší střední třídy, který bude využíván k zajištění terénní formy služby raná péče na území celého Pardubického kraje. Poradkyně rané péče vyjíždějí do rodin za dětmi s handicapem a ponechávají na podporu jejich vývoje k zapůjčení často i objemné stimulační, didaktické a kompenzační pomůcky. Zakoupení nového služebního vozidla poskytování služby rané péče značně usnadní a zefektivní.

Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s.

Cíle projektu

Cílem projektu je zakoupení 1 nového služebního vozu nižší střední třídy.
Prostřednictvím terénní služby, i s využitím nového služebního vozu, podpora 150 rodin s dětmi s handicapem.

Cílová skupina

  • Handicapovaní
  • Jiné (uveďte níže)

Rodiny s dětmi ve věku 0-7 let s ohroženým vývojem (např. předčasně narozeným) nebo s tělesným, mentálním, kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra z celého Pardubického kraje.

Klíčové aktivity

Výběr, objednání, převzetí a uvedení nového služebního vozu do provozu k zajištění odborných konzultací v terénu, zejména v rodinách dětí s handicapem.

Harmonogram

03-04/2023 výběr a objednání služebního vozu
11-12/2023 převzetí a uvedení služebního vozu do provozu

Rozpočet

Cena osobního vozu nižší střední třídy: 550 000 Kč

Požadavek od donátorů Burzy filantropie

75 000 Kč

Hlavní partneři Burzy filantropie

více

Web burzafilantropie.cz vznikl díky unikátní spolupráci Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) a Pardubického kraje a za finančního příspěvku realizátorů Burzy filantropie ve Zlínském kraji (Poradenské a krizové centrum) a Královehradeckém kraji (Krajský úřad Královehradeckého kraje).