Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

farma U veselýho psa

3. místo ( 11 %)

Projekt farma u veselýho psa je azyl pro zvířata a lidi.
Na farmě je na trvalo 14psů, kteří jsou povětšinou nějak postiženi, nebo už staří. Taky tady máme pejsky v dočasné péči, kteří se k nám dostanou z nevhodných podmínek, nebo nás poprosí o umístění nějáká obec, nebo jedinec, který potřebuje pomoc. Pejskům se poskytne veterina, když je potřeba proběhne socializace-výcvik, potom už se hledá ten nejlepší domov. Máme i hospodářská zvířata, Azyl může kdokoli naštívit.

Nadační fond Pardubice sobě

Cíle projektu

Farma U veselýho psa je místo, kde jsou si lidé a zvířata blíž a mají možnost se poznat. Nejsme veganský azyl. Rádi by jsme u nás prodávali produkty místních zemědělců a hospodářů a byli by jsme rádi, kdyby lidé řešili od kud a jak se k nim potraviny dostanou. Jezdí. k nám školy, školky, dětský domov, domov pro seniory. Máme u nás dny otevřených dveří.
Farma taky působí jako azyl pro zvířata. Pro některé je farma cílová zastávka s názvem domov a někteří pokračují ve své cestě dál. Máme krávy, ovce, poníky, kozy, divoká prasata, psy a kočky.
Cílem našeho projektu je pomáhat, tomu, kdo pomoc potřebuje a sbližovat lidi se zvířaty a přírodou. Rádi bychom u nás nechali zkolaudovat naší malou hospůdku, kde bychom si vydělali na veterinární náklady a podobně.

Cílová skupina

  • Děti a mládež
  • Handicapovaní
  • Senioři
  • Maminky s dětmi
  • Životní prostředí

Projekt je určen pro všechny lidi a zvířata

Klíčové aktivity

pomoc opuštěným zvířatům, kastrace toulavých koček, domov pro zvířata v nouzi, ubytování pro lidi v tiživé životní situaci, vzdělávání v oblasti zvířat a přírody, samostatnost

Harmonogram

Projekt farma U veselýho psa funguje od roku 2020

Rozpočet

nerezový gastro dřes 9000,-
gastro digestoř 25 000,-
gastro sporák 40 000,-

Požadavek od donátorů Burzy filantropie

74 000,-

Hlavní partneři Burzy filantropie

více

Web burzafilantropie.cz vznikl díky unikátní spolupráci Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) a Pardubického kraje a za finančního příspěvku realizátorů Burzy filantropie ve Zlínském kraji (Poradenské a krizové centrum) a Královehradeckém kraji (Krajský úřad Královehradeckého kraje).