Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Florbal pro všechny

První florbalový klub v Poličce přichází s projektem “Florbal pro všechny”, jehož snahou je nabídnout zázemí stabilního klubu (od roku 2008) pro všechny zájemce o aktivní trávení volného času - od nejmenších dětí, až po dospělé. Reprezentovat město, stejně jako hodnoty, které klub ctí - přátelství, férové jednání, pomoc, respekt.

1. FBC Polička

Cíle projektu

Cílem projektu "Florbal pro všechny" je zajištění dostupného a kvalitního tréninku florbalu od těch nejmenších hráčů, až po dospělé. Naší snahou je dostat děti, ale i dospělé, od monitorů a trávit čas společně - společně se radovat, ale naučit se přijímat i prohru. Umět si vymezit své místo v kolektivu, současně být i týmový hráč. Učit se od starších, ale umět pomoci mladším.

Cílová skupina

  • Děti a mládež
  • Sport

Klíčové aktivity

Tréninky se zkušenými lektory, soustředění, účast na soutěžích, celorepublikové turnaje pod hlavičkou Českého florbalu (členský svaz Mezinárodní florbalové federace)

Harmonogram

Tréninky a příprava na hlavní sezonu celoročně, utkání v sezoně od září do května

Rozpočet

- osobní náklady - 2 000 Kč
- materiální náklady - 15 000 Kč
- zařízení a vybavení 2 000 Kč
- služby 6 000 Kč
- lektoři, cestovné, apod. 50 000 Kč

Požadavek od donátorů Burzy filantropie

75 000 Kč

Hlavní partneři Burzy filantropie

více

Web burzafilantropie.cz vznikl díky unikátní spolupráci Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) a Pardubického kraje a za finančního příspěvku realizátorů Burzy filantropie ve Zlínském kraji (Poradenské a krizové centrum) a Královéhradeckém kraji (Krajský úřad Královéhradeckého kraje).