Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Od hlavy až k patě, nezapomeň gatě! Aneb Komunitní šatník 2025.

Kam s ním, když roste? Komunitní šatník v Rose žije a těší se velké popularitě. Oblečení i obuv tudy krásně organicky proudí. Zájem široké veřejnosti si žádá vylepšení zázemí pro umístění obuvi i ramínkového vystavení módních kousků pro děti, ženy i muže. Expandovat budeme ve stávající šatně i do prostoru kočárkárny.

Rosa rodinné centrum z.s.

Cíle projektu

- Dobudování skříně pro sdílení domácích potřeb ve stávajícím prostoru šatny/komunitního šatníku.
- Účelnější zabudování přebalovacího pultu pro efektivní využití prostoru. Skříňky pro umístění obuvi z komunitního šatníku v kočárkárně. Jejich součástí bude i tyč pro ramínková vystavení jednotlivých kousků. Tento zvelebený prostor využijeme i pro potřeby populárního bazárku 2x ročně.
- Naplňování cíle šíření finanční gramotnosti, šíření ekologického přemýšlení a úleva, že nemusíme na všechno vydělat a můžeme tak trávit více času spolu. PROTOŽE VZTAHY JSOU NEJVÍC.
- Cílem projektu je rozšířit kapacitu šatníku, jelikož téměř nemáme prostor pro oblečení pro děti 4-13let a pánskou sekci. Rozšíření máme promyšleno s panem truhlářem, který již tradičně naší organizaci, z důvodu prospěšnosti naší činnosti, poskytuje slevu 10% na práci. Přidaná hodnota je využití nábytku z komunitního šatníku v kočárkárně pro bazárek, jemuž překvapivě existence komunitního šatníku neubrala na popularitě.

Cílová skupina

  • Děti a mládež
  • Handicapovaní
  • Senioři
  • Maminky s dětmi
  • Aktivní stárnutí
  • Životní prostředí
  • Jiné (uveďte níže)

Klíčové aktivity

Březen 2024 - Plánování nových skříněk
Květen 2024 – Sepsání žádosti
Září 2024 - prezentace na BF v Ústí nad Orlicí a komunikace s donátory
Říjen – specifikace zakázky pro truhláře dle získaných prostředků, popřípadě další fundraising k plnému naplnění projektu.
leden – březen 2025 – realizace

Harmonogram

viz klíčové aktivity

Rozpočet

Zbudování nábytku ve stejném designu jako je původní komunitní šatník ve spolupráci s Truhlářstvím Broulík.

Kalkulace, kterou naleznete v příloze žádosti je z dubna 2024 na 95501,- včetně DPH.

Žádáme donátory o podpoření našeho projektu ve výši 75 000,-

Ceny materiálu se do doby realizace mohou měnit.

Požadavek od donátorů Burzy filantropie

75 000,-

Hlavní partneři Burzy filantropie

více

Web burzafilantropie.cz vznikl díky unikátní spolupráci Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) a Pardubického kraje a za finančního příspěvku realizátorů Burzy filantropie ve Zlínském kraji (Poradenské a krizové centrum) a Královéhradeckém kraji (Krajský úřad Královéhradeckého kraje).