Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

SESTERNA

8. místo ( 5 %)

V Domově pro seniory bychom rádi vyměnili stávající a již nevyhovující zařízení pracovny zdravotních sester. Domov pro seniory byl otevřen v roce 1999 jako místo pro ty, kteří při povodních přišli o střechu nad hlavou. Za dobu existence se zcela proměnily potřeby klientů a tak i požadavky na vybavení Domova Současný nábytek a vybavení slouží našim zdravotním sestrám již dlouhou řádku let. Postupně se místnost vybavovala tím, co zrovna bylo potřeba a bylo k dispozici..

Charita Otrokovice

Cíle projektu

Cílem projektu je výměna nábytku – skříně, stoly a židle v pracovně zdravotních sester. Bude provedena kompletní výměna za nový, na míru vyrobený nábytek, který bude odpovídat potřebám personálu a standardům k ukládání léků a zdravotnického materiálu.
Pořízení nového vybavení je odsouhlasený ředitelem i ekonomkou naší organizace. Kalkulace projektu vychází z konkrétní cenové nabídky. V případě zajištění vyšší podpory ze strany donátorů přistoupíme také k výměně PC sestavy a židlí.
Celou výměnu bychom rádi provedli do konce roku 2023.

Cílová skupina

  • Senioři
  • Jiné (uveďte níže)

Projekt je určen na zlepšení pracovního místa zdravotních sester Domova pro seniory.

Klíčové aktivity

Nákup nábytku do pracovny zdravotních sester.

Harmonogram

Nákup nábytku a doplňků na sesternu Domova pro seniory - zahájení projektu 1. 5. 2023, ukončení 31. 12. 2023.

Rozpočet

Zařízení - 98 494,00 CZK

Požadavek od donátorů Burzy filantropie

50000,-

Hlavní partneři Burzy filantropie

více

Web burzafilantropie.cz vznikl díky unikátní spolupráci Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) a Pardubického kraje a za finančního příspěvku realizátorů Burzy filantropie ve Zlínském kraji (Poradenské a krizové centrum) a Královéhradeckém kraji (Krajský úřad Královéhradeckého kraje).